Salibandya harrastamaan SCH:n mukavaan joukkoon
1.8.2019 13:51 Uutisointi / Pääsivusto

Salibandya harrastamaan SCH:n mukavaan joukkoon

Kesä lähenee loppuaan ja koulutkin alkavat pian, mutta mitä keksisi harrastukseksi talvelle? Tässä oiva suhteellisen edullinen harrastus josta löytyy kaikille sopiva taso. Kerhot alkavat 2016-syntyneistä ja joukkueita on niin miehiin, kuin naisiin asti sekä kilpa-, että harrastetasolla. Tässä listaus vielä joukkueista ja joukkueiden johtajista sähköposteineen. Mikäli kaipaatte lisätietoja voitte käydä tutustumassa joukkueen omiin sivuihin sch.fi ja sieltä toimihenkilöt kohdasta näkee lisää joukkueen taustoista. Tarvittaessa lisätietoja joukkueista antaa seuratyöntekijä Tomi Laaksonen tomi.laaksonen@sch.fi tai 0503211048. Kuva keväältä seuran päättäjäisistä.

B pojat / P02/03 Koskinen Pekka Joukkueenjohtaja koskinenpe@gmail.com
C1 pojat / P04 Lindholm Nana Joukkueenjohtaja nana.lindholm@gmail.com
C2 pojat / P05/06 Koponen Pekka Joukkueenjohtaja pekka0506.sch@gmail.com
D2 pojat / P07 Kivistö Anu Joukkueenjohtaja anu.kivisto@jytk.fi
E1 pojat / P08 Lahdenperä Tiina Joukkueenjohtaja tiina.lahdenpera@elisanet.fi
E2 pojat / P09 Heinonen Hanna Joukkueenjohtaja hanna.heinonen@kone.com
E2 pojat / P09 Vuori Tiina Joukkueenjohtaja tiina.vuori@gmail.com
F1 pojat / P10 Ylianttila Samuli Joukkueenjohtaja schp10.jojo@gmail.com
F2 Pojat / P11 Åkerman Kaj Joukkueenjohtaja Kaj.Akerman@outlook.com
G1 pojat / P12 Laaksonen Tomi Joukkueenjohtaja tomi.laaksonen@sch.fi
D-tytöt Haukka-aho Pekka Joukkueenjohtaja pekka.haukka-aho@kolumbus.fi
Miehet Lahtinen Marko Joukkueenjohtaja marko.lahtinen@ortek.fi
Naiset Saarinen Emmi Joukkueenjohtaja emmituulia.saarinen@gmail.com
Sählykerho 2013 Kilpi Noona Joukkueenjohtaja Akseli.noona@hotmail.fi
Sählykerho 2014 Raunio Niina Joukkueenjohtaja niina.raunio@gmail.com
Sählykerho 2015/2016 Loitokari Mikko Joukkueenjohtaja mikko.loitokari@gmail.com
Äijä-Säbä Poskiparta Petteri Joukkueenjohtaja petteri.poskiparta@kolumbus.fi
Naiset kuntosähly Haaparanta Mirka Joukkueenjohtaja mirka_haaparanta@hotmail.com
Miehet 2 Poskiparta PetteriJoukkueenjohtaja
petteri.poskiparta@kolumbus.fi



   
Lisää uutisia
Sport Club Hyvinkää
«  Joulukuu   »
Ma Ti Ke To Pe La Su
1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031
Kategoriat