Joukkueyhteydet
Joukkue Nimi Yhteys
C1 pojat / P04 Joukkueenjohtaja Vainionpää Tiia @: tiia.vainionpaa@gmail.com
tel:05509663774
D-tytöt Joukkueenjohtaja Haukka-aho Pekka @: pekka.haukka-aho@kolumbus.fi
tel:0400479059
B pojat Joukkueenjohtaja Koskinen Pekka @: koskinenpe@gmail.com
tel:0505813456
C2 pojat / P05/06 Joukkueenjohtaja Koponen Pekka @: pekka0506.sch@gmail.com
tel:0503862238
F2 Pojat / P11 Joukkueenjohtaja Åkerman Kaj @: kaj.akerman@outlook.com
tel:+358451396271
D2 pojat / P07 Joukkueenjohtaja Kivistö Anu @: anu.kivisto@jytk.fi
tel:0503276174
G1 pojat / P12 Joukkueenjohtaja Laaksonen Tomi @: tomi.laaksonen@sch.fi
tel:0503211048
E1 pojat / P08 Joukkueenjohtaja Lahdenperä Tiina @: tiina.lahdenpera@elisanet.fi
tel:+358 40 841 6287
E2 pojat / P09 Joukkueenjohtaja Ahlqvist Saila @: saila.ahlqvist@mp-racing.fi
tel:0504008883
E2 pojat / P09 Joukkueenjohtaja Jäske Jani @: jani.jaske@gmail.com
tel:0400766293
F1 pojat / P10 Joukkueenjohtaja Ylianttila Samuli @: schp10.jojo@gmail.com
tel:040-1890797
Miehet Joukkueenjohtaja Lahtinen Marko @: marko.lahtinen@ortek.fi
tel:040 5710734
Naiset Joukkueenjohtaja Saarinen Emmi @: emmituulia.saarinen@gmail.com
tel:0415463503
Sählykerho 2013 Joukkueenjohtaja Kilpi Noona @: Akseli.noona@hotmail.fi
tel:
Sählykerho 2015/2016 Joukkueenjohtaja Loitokari Mikko @: mikko.loitokari@gmail.com
tel:0503326128
Äijä-Säbä Joukkueenjohtaja Poskiparta Petteri @: petteri.poskiparta@kolumbus.fi
tel:0405614550
Naiset kuntosähly Joukkueenjohtaja Haaparanta Mirka @: mirka_haaparanta@hotmail.com
tel:0451144648
Sport Club Hyvinkää
«  Syyskuu   »
Ma Ti Ke To Pe La Su
1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30
Kategoriat