Joukkueyhteydet
Joukkue Nimi Yhteys
B pojat / P02 Joukkueenjohtaja Ristamo Heikki @: heikki.ristamo@mh-control.fi
tel:050 010 0024
C2 pojat SCH/SB-PROkilpa Joukkueenjohtaja Koskinen Pekka @: koskinenpe@gmail.com
tel:0505813456
D1 pojat / P05 Joukkueenjohtaja Koponen Pekka @: pekka0506.sch@gmail.com
tel:0503862238
E1 pojat / P07 Joukkueenjohtaja Kivistö Anu @: anu.kivisto@jytk.fi
tel:0503276174
E2 pojat P08 Joukkueenjohtaja Lahdenperä Tiina @: tiina.lahdenpera@elisanet.fi
tel:+358 40 841 6287
F1 pojat / P09 Joukkueenjohtaja Nieminen Minna @: schp09.jojo@hotmail.com
tel:0407494485
F2 pojat / P10 Joukkueenjohtaja Ylianttila Samuli @: schp10.jojo@gmail.com
tel:040-1890797
B-tytöt Joukkueenjohtaja Pussinen Maarit @: maarit.pussinen@pp.inet.fi
tel:+358 40 674 9443
Sählykerho tytöt Joukkueenjohtaja Haukka-aho Pekka @: pekka.haukka-aho@kolumbus.fi
tel:0400479059
Miehet Joukkueenjohtaja Lahtinen Marko @: marko.lahtinen@ra-sk.fi
tel:040 5710734
Naiset Joukkueenjohtaja Saarinen Emmi @: emmituulia.saarinen@gmail.com
tel:0415463503
Miehet 2 Joukkueenjohtaja Nurminen Juuso @: juuso.nurminen@outlook.com
tel:0400584024
Pojat 2012 Joukkueenjohtaja Laaksonen Tomi @: tomi.laaksonen@sch.fi
tel:0503211048
Kerho 2014 Joukkueenjohtaja Linden Juha-Pekka @: junnu.linden@gmail.com
tel:0504444264
Äijä-Säbä Joukkueenjohtaja Poskiparta Petteri @: petteri.poskiparta@kolumbus.fi
tel:0405614550
SCH Naiset II Joukkueenjohtaja Meltola Susa @: sch.susameltola@hotmail.com
tel:0443532650
Sport Club Hyvinkää
«  Heinäkuu   »
Ma Ti Ke To Pe La Su
1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031
Kategoriat